en_US
en
 
off
Mobile View
Desktop View

KATEGORİLER

Vizyonumuz
1608

VİZYONUMUZ

Ortaca piyasasında yeni misiniz?

*Adınızı duyurmak mı istiyorsunuz?

*Anlık çözümlerden, insanların bakmadan çöpe attığı afişleri dağıtmaktan bıkmadınız mı?

"Evet!" Dediğinizi duyar gibiyiz.

İşte karşınızda reklamcılık anlayışına yeni bir soluk getiren Şehir Rehberiniz!

www.ortaca.com

Biz,www.ortacaburada.com olarak firmanızın tüm reklam işlerini üstlenebiliriz. Deneyimlerimizi ön koşulsuz paylaşır ve tüm reklam çalışmalarınızın sağlıklı olması için seferber oluruz.

Kurumsal Kimlik çalışmanızı oluşturur, süreç içerisinde tüm reklam faliyetlerinizin kurumsal kimliğinize en uygun şekilde yürütülmesini sağlarız.

Vizyonumuz;

Tarsus genelindeki tüm firmaların, reklam ile ilgili organizasyonlarının en iyi ve en kaliteli haliyle hedef kitlelere ulaşmasını sağlamaktır.

Misyonumuz;

Müşterilerimizin, ticari etkinliklerini arttırmak ve markalaşma süreçlerinde, ihtiyaçları olan tüm gereksinimlerine profesyonel çözümler sunmaktır.

Hedefimiz;

Reklam ile ilgili harcanan zamanı minimuma düşürmek, ürünlerinize ve firmanıza olan güveni arttırmaktır. Hazırladığımız tüm çalışmalar, hedef kitleye en kısa sürede ulaşır. Yapılan tüm uygulamalar sizlerin istekleriniz ve bizim fikirlerimiz doğrultusunda hazırlanır.

Hizmetlerimiz;

*Domain Hosting Hizmetleri

*Web Tasarım

*Web Güncelleme

*Reklam Adresi Uzantılı Mail Adresi

*Sanal Tanıtım Danışmanlığı

Kısa zamanda da firmaların güvenini kazanarak bu güvene layık olmanın ve sosyal sorumluluk anlayışımızın gereği sizleri memnun etme gayreti ve kararlılığı içerisindeyiz.

Çağdaş tasarım anlayışı gereğince, tasarımımızı sürekli gözden geçirme, popüler çizgileri takip etme, kendimizi devamlı iyileştirme ve yenileme çalışmalarına önem ve öncelik vermekteyiz

Siz de tarsusburada.com'da hemen şimdi yerinizi almak istiyorsanız bizimle en kısa sürede İletişime geçin.


Sevgilerimizle,

 
www.ortacaburada.com Yönetimi